Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha bevisz a rendőr szintetikus...

Ha bevisz a rendőr szintetikus drog miatt de csak szerecsendióztam?

Figyelt kérdés
Aztán tegyük fel a kékek drogtesztre köteleznek, de nincs bennem semmi szintetikus épp (tegyük fel fű se, tehát semmi csak nem volt pénzem drogra és a szerecsendiótól álltam be. Na most a szerecsendióban pl MDA is van. Akkor tudják majd a teszteredményből hogy a legális szerecsendióból juttattam be az MDA-t vagy valami új típusú pszichoaktív szerből?

2023. febr. 6. 18:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: idegesítő módon vagy tudálékos idióta, miközben okosnak hiszed magad. Tapasztalatból mondom, hogy ez a legjobb pillanat leállni és váltani értelmesre. Már az, ahogy felteszed a kérdést, hogy felvágj a magas szintű, narkós témájú tudásoddal GYAKORIKERDESEKEN mindent elmond az értelmi szintedről.
2023. febr. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!