Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boxolás után miért érezhetem ezt?

Boxolás után miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

Boxzsákot püföltem délben, mert lyukas órám volt.

Előtte 45 perccel ettem pár fornetitt.

Kb 20-25 percig püföltem a zsákot, utána borzasztóan szédülni kezdtem, és hányingerem lett.

2 órát voltam utána friss levegőn, nem mentem be a másik 2 tesimre, mert annyira rosszul voltam.

Ettől az állapottól be is pánikoltam, utána már attól voltam rosszul.


Most még mindig olyan bizonytalannak érzem magam, mármint értitek.

Illetve izomlázam van már most a karomban és a lábamban. De ez mellékes.


Érezhetem ezt a bizonytalanságérzést a túlterheltségtől? Vagy ez inkább már a stressz miatt van?


16/L


2023. febr. 8. 17:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De én nem akarok hányni, jobban akarok lenni.
2023. febr. 8. 18:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez a baj. Most sajnos megtapasztalod a testeden, hogy ezek a szemetek nem megfelelőek a test működtetésére. Lehet enni, de egy normális étrended kell fenntartanod, ha edzel, ha nem. Legyenek meg a vitaminok minden nap, vigyél be minőségi kalóriát, mert az ilyen péksüteményfélék nem azok.
2023. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És még azt hozzá teszem, hogy edzés előtt én gyümölcsöt, zöldséget eszek. Könnyen megemészthetőek, ezekkel a péksüteményekkel meg kínlódik a gyomrod egy ideig, és ha még éppen emésztetted edzés közbne, akkor itt is a probléma.
2023. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mivel tudnék most jobban lenni?
2023. febr. 8. 18:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Először szépen lassan mozogj, és igyál vizet. Majd feküdj le és pihenj. Legyen magad mellett víz, hogy ne felejts el inni. Ne cigizz, ne igyál kávét és alkoholt. Pihenés a kulcs most.
2023. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. febr. 8. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!