Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkaptam valamit. Covid lehet?

Elkaptam valamit. Covid lehet?

Figyelt kérdés
3. napja lázasan fekszem. Fáj a fejem hátul, és fáj a torkam. Ha köhögök még jobban fáj a fejem, de ha felkelek nagyon fáj és sajog (a fejem). Fáradt vagyok, nincs energiám, a WCre kimenni is nehézkes. Szortyogok is, de az annyira nem vészes. Reggelente a torkam is be van dagadva, az is fáj hogy iszom a vizet.

2023. febr. 19. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
nálam is ez van már egy hete, talán most kezdek kijönni belőle. rengetegen betegek, az influenza a valószínűbb..
2023. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Orvos?
2023. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Most felső légúti járvány van. Sokféle baktérium/vírus okozhatja. Biztosat csak orvos mondhat.

Mindenesetre bő folyadékfogyasztás javallott.

Jobbulást!

2023. febr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

#2 Vagyok. Jah pontozzatok csak le de kétlem, hogy itt gyk-n bárki pontos diagnózist fog mondani.


Orvost kell felhívni. Ha beteg vagyok, orvoshoz megyek. Ez másnál nem alap?

2023. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos se tudja megmondani főleg hogy nálunk csak telefonos távgyógyítas van a covid óta.

Covid teszttel tudod ellenőrizni, patikában is kapható.

2023. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!