Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözés előtt X órával...

Gyomortükrözés előtt X órával nem lehet enni és inni, de orrspray-t fújhatok az orromba? Megfázás esetén.

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De mennyire vagy megfázva? El van dugulva az orrod?
2023. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Általában a gyomortükrözést délelőtt végzik. És előző esete lehet utoljára étkezni / enni. Tehát a holnapi nap folyamán végzik a gyomortükrözést ma este ehetsz utoljára! Holnap reggel még a gyógyszereidet se vedd be (ha rendszeres gyógyszer szedő vagy). Orrspray-t szerintem igen fújhatsz az orrodba. A gyomrod, és a nyelő csöved legyen üres!
2023. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
2-es...nagyon nem így van, a gyomortükrözést bármikor csinálják, legutóbb este 6-ra mentem.
2023. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem reggel kell mennem, és tudom, most már csak inni lehet éjfélig.

Elkezdett folyni az orrom, ezért orrspray-t viszek magammal.

2023. febr. 28. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, már orrot fújni sem szabad?
2023. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha a szomjúság miatt nagyon rosszul lennék, egy korty vizet vajon szabad inni? Megpróbálom kibírni, de én eleve sok vizet iszom, úgyhogy nagyon nehéz:(
2023. márc. 1. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 voltál már valaha gyomortükrözésen? Próbáld ki egyszer úgy, hogy az orrod teljesen el van dugulva és csak a szádon kapsz levegőt. Élmény lesz. 😂
2023. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Gyomortükrözésen még nem, de náthás már voltam, és az orrsprayzés is csak annyi ideig tartotta nyitva, mint 2 nagyobb orrfújás egymás után. Főleg, hogy orrspayzni nem is ajánlatos 10 percenként.
2023. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!