Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrspray függőség tiniknél...

Az orrspray függőség tiniknél milyen hatással van?

Figyelt kérdés
Ha valaki tiniként 2 éve orrsprayt fuj az orraba lefekves elott, milyen karos hatasai lehetnek?

2023. febr. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tonkreteszi az orrnyalkahartyat utána mehetsz a műtőbe!
2023. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
A napi 1x-i alkalom nem olyan vészes. Én is évek óta fújok bele esténként és még nem volt baj...
2023. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A baj akkor van, amikor le kellene szokni, vagy amikor nincs kéznél, vagy elfelejted vinni magaddal. Mondjuk attól is függ milyen, szerintem a sós vizeshez nem lehet hozzászokni, max pszichikai függőség lesz.
2023. febr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
# 3 Mivel a kérdező azt írja hogy lefekvés előtt napi 1 ezért nem kell elvinni neki sehová (nincs olyan hogy nincs kéznél).
2023. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy nekem nyáron amikor meleg van (szárazabb a levegő stb) akkor súlyosabb, (olyankor van hogy napi 2x is használom).


A másik hogy csak az egyik orromba fújok (mert nekem csak az van bedugulva) és ha érzem hogy eldugódik (pl napközben) akkor úgy döntöm a fejem hogy kiduguljon. Így a nyár kivételével tudom tartani a napi 1-et. (Sőt sokszor nem is nyomom be full a pumpát, hanem csak nagyon keveset nyomok bele.)


Nekem ez megy már hosszú évek óta, és így sikerült ennél jobban nem ráfüggnöm (egyébként xilomaret használok). Viszont nekem full szét is van maródva az orrom mert állandóan drogokat szívogatok, amik szerintem maradandóan károsították a nyálkahártyát. Szóval ez nekem ilyen egyéni vélemény, de gondoltam leírom a tapasztalataim.

2023. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Voltam ilyen helyzetben és volt, hogy én is este fújtam be csak, de mikor elmentünk nyaralni, vagy pl. elmentünk rokonokhoz, akkor bizony volt, hogy elfelejtettem vinni, vagy épp kifogyott, az úgy nagyon rossz volt.
2023. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!