Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kulccsont nyirokcsomo megnagyo...

Kulccsont nyirokcsomo megnagyobbodas?

Figyelt kérdés
Bal oldalt 2kulccsont felett 1 cm mozgathato kis gobot érzek a nyakamban zavarni nem zavar azt sem tudom mikor jött ki oltatlan vagyok voltam kovidos de nem volt tüdőgyulladásom tavaly februárban volt mellkas rtg. Mitől lehet ez ? 25/n daganatos lennék?? Másik oldalt nem érzem. Viszont van ott abban az oldalban egy rossz fogam ami faj és gyulladt. De orvoshoz hétfőn tudok menni.
2023. márc. 7. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nekem is csak nekem a jobb oldalon. Kb fél cm, azon az oldalon van egy régóta gyulladt fogam és akkor éreztem először mikor nyáron covidos voltam. Bár nyilván mert előtte nem nyomkodtam.
2023. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem nő meg nem haladja meg a 2cm-t nincs baj vele
2023. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nőne csak annyi szarsagot hallani ma h rak meg minden ezért vagyok bestresszelve. :/ Koszonom nektek :)
2023. márc. 7. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenre azt írja a net hogy rák. :D
2023. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez van a jobb oldalon, csak nekem érzékeny is ha oda nyúlok. Csak nem vagyunk mind rákosak xD nem merek elmenni orvosohoz, félek, hogy csak kinevetne.
2023. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/5. Ha befeszíted az izmodat akkor neked is “átbukkan” az izmon?

Mert ha igen akkor szinte biztos hogy nem rákos mert akkor mobilis.

2023. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mozog össze vissza gurul
2023. ápr. 4. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!