Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt megmutassam bőrgyógyásznak?

Ezt megmutassam bőrgyógyásznak?

Figyelt kérdés
Évek óta a vádlimon van. Nem változik a mérete, nincs semmi tünet. [link]
2023. márc. 7. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutasd,mielőtt több lesz belőle .
2023. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért is? Van ötleted, hogy mi lehet ez?
2023. márc. 7. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltehetően azt fogja mondani, hogy keratózis és ad kenőcsöt. Ha nem változik, akkor azt mondja, hogy basalioma (vagy más).
2023. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Hogyan kérjek bőrgyógyászatra időpontot?

Anyukámnak kell szólnom hogy kérjen időpontot, de nem tudom hogyan, mert nagyon kínosan érzem magam miatta. Találtam magamon egy furcsa anyajegyet azért szeretnék menni, viszont ha lehetséges a háziorvosnak nem szólnék. Viszont valószínű hogy magánorvost nem fizetnének...

Anyajegy eltávolítás ingyenes? Hogy működik?

Van a testemen és az arcomon is egy anyajegy amiket szeretnék eltávolítani mert egy kicsit kitüremkedőek. El fogok menni megvizsgáltatni őket, gondolom ha veszélyes akkor a tb fedezi az eltávolítását. Amennyiben nem veszélyesek én akkor is szeretném őket eltávolíttatni...

Mi baj lehet abból, ha pl a bőrbetegségre felírt gyógyszerre alkoholt isznak az emberek?

Nem tudom téves információ-e az, hogy a pattanásokra, hegekre stb felírt gyógyszerre tilos inni. Alapvetően sima gyógyszerekre sem szabadna, mégis sokan isznak azokra is és semmi következménye általában. Ezért érdekelne, hogy milyen következményei lehetnek ennek.

Ha a bőrgyógyászatra telefonon és online sem tudok időpontot kérni? Akkor,hogy tudom megoldani?

Telefonon nem lehet őket elérni. Emailre sem válaszolnak. Időpont nélkül pedig nem lehet odamenni.

Korhazban tb alapon ingyen van a borgyogyasz, nogyogyasz?

Ne haragudjatok a hulye kerdesert, de soha nem vettem meg igenybe allamilag finanszirozott orvosi ellatast Csak bizonyos vizsgalatokert nem kell fizetni vagy minden ellatas ingyenes? Borgyogyaszhoz, nogyogyaszhoz lenne esedekes mennem, erre gondolok pl. :)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!