Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zuhanyzás csak vízzel mennyire...

Zuhanyzás csak vízzel mennyire higiénikus, egészséges?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyászom azt mondta kerüljem a tusfürdőt, szappant, használjak mosdókenőcsöt, de nagyon izzadós vagyok és félek, hogy nem szedné le a rossz szagokat okozó baktériumokat és ugyanolyan szagos lennék.. valamint viszketek, kényelmetlenül érzem magam ha nem használok tusfürdőt.
2023. márc. 15. 20:33
 1/2 anonim válasza:
Akkor fürdés után használj stiftet, dezodort vagy fürödj több alkalommal egy nap. Néha én is kihagyom a tusfürdőt ezért zuhanyzás után egyből befújom magam és nem szokott probléma lenni.
2023. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy a "bőrgyógyászom"? Minek van bőrgyógyászod? Ha beteg vagy, hallgass rá, mert biztos tujda mi a baj és mit használj, ha nem akkor minek van?


Én egyébként a hajlatokra meg arcra babaszappant használok a többi víz. + stift. De igazából környezetvédelmi és anyagi okai vannak. A babaszappan papírja megy a szelektívbe és nem műanyag. Meg tudnám venni, de minek adjak 1000-1500 forintot a tusfürdőért amikor megúszhatom 200 ból is.

2023. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!