Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ártalmas, ha néha alvás előtt...

Ártalmas, ha néha alvás előtt közvetlenül fekvőtámaszt nyomok?

Figyelt kérdés
Néha, amikor nehezen tudok elaludni, akkor lenyomok egy pár fekvőtámaszt, és utána pár perc múlva el is alszom. Szerintetek ez ártalmas? Nem iszom, nem is eszem utána semmit, csak alszom.

2023. márc. 19. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne ártalmas? Izomépítés szempontjából nyilván értelmetlen, de ha neked ettől valamiért jobb az alvásod, akkor mitől lenne ártalmas?
2023. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez leépiti az izmokat?
2023. márc. 19. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább alvás előtt rárántok, és máris jobban alszok :-D
2023. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én attól éppen rosszabbul alszom :D
2023. márc. 19. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
persze hogy káros!😱
2023. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

"Ez leépiti az izmokat?"

A kérdésed alapján rajtad nem sok izom lehet, de miért építené le az elalvás előtti néhány fekvőtámasz az izmot? Az izmot az edzés hiánya és a szar táplálkozás építi le.

2023. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem építi le az izmokat, mivel az izom nem azonnal épül le, de aki egy ilyen kérdést feltesz, azon szerintem nem sok mindent lehet leépíteni. Ha te ettől jobban alszol csináld, másra semmi hatása nincs.
2023. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!