Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó és kivehető fogszabály...

Állandó és kivehető fogszabályzó együtt?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: kb. 3 héten belül állandó fogszabályzót fognak felragasztani, de előtte 4 fogamat fogják kihúzni, mert nincs elég hely nekik (túl nagyok a fogaim a számhoz képest)és a doktornő azt állítja, hogy a rágóizmaim megerősödtek ( a sok rágózástól), ezért hogy lazítsunk rajtuk az állandó fogszabályzó mellé még egy kivehetőt is kell hordanom, de azt csak otthon, csakhogy ez +20000 Ft. Persze kifizetjük, mert az a lényeg, hogy szép fogaim legyenek, csak erről most szóltak először, most is hallottunk erről a módszerről először, úgyhogy aki tud erről az egészről valamit mondani nagyon kérem, hogy mondjon valamit!

Előre is köszönöm :)


2010. okt. 7. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. nekem is ez volt:D azóta már biztos rég megvan a fogszabid. nekem tavaly május 5-én tették fel. előtte én is kaptam kivehetőt, amit máig hordanom kell. T4B a neve, trainer. Ez azért kellett, mert a nyelvemmel széttolom a fogaim, és ez erről a rossz szokásról szoktat le. Te hol csináltattad, kérdező?
2011. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!