Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyult alkoholisták nálatok...

Gyógyult alkoholisták nálatok is előfordult ez?

Figyelt kérdés
Évekig keményen ittam mindennap és nagy nehezen sikerült letennem a piát durva elvonási tünetekkel.80 napon keresztül egy kortyot sem ittam egészen tegnapig. Tegnap barátokkal megittam 2 doboz sört ami nem esett jól, elkezdett fájni a fejem és émelyegtem. Ma pedig gondoltam megiszok 1 sört és 1 felest és elég keményen beütött ez a kis mennyiség, mint régen 1-2 üveg bor és amikor ment ki a hatása ennek az 1 sörnek és felesnek ittam rá még 1 felest mert elkezdtem sóvárogni még egy adagért. Gyógyult alkoholisták nálatok is volt ilyen, mit csináltatok hogy ne essetek vissza?

2023. ápr. 4. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap határozd el, hogy "MA nem iszom"! Ha kibírsz egy napot, az már egy apró siker és lehet tovább csinálni! Nehéz, de ezt másképp nem lehet! És nincs olyan, hogy mondjuk "ma csak egy sört iszom", mert nem fogsz tudni egynél leállni! Tudom, mert benne voltam... Nagyon sokszor ugyan hónapokra le tudtam tenni az italt, de mindig visszaestem és 34 évesen majdnem belehaltam az ivásba! Az se volt elég! Felgyógyultam, de pár hónap múlva már megint ittam! Amikor másodszor is nagyon beteg lettem, akkor mondtam, hogy elég volt! Ennek 7,5 éve! 4 éve volt olyan, hogy 2 napra visszaestem ugyan - annak egy kisebb rosszullét lett a vége -, de ezt leszámítva egy korty alkohol nem ment le a torkomon 7,5 éve! Őszinte leszek: a sóvárgás megmaradt, tehát nem mondom azt, hogy nem innék meg néha pár sört, de egyelőre sikerül kitartani! Remélem, még sokáig...


Vágj bele te is, sikerülni fog!

2023. ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mi a helyzet kérdező?
2023. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére újból nem ittam semmit:)
2023. máj. 4. 18:46
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
grat!
2023. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pengeség!
2023. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a helyzet haver? :)
2023. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagy?
2023. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm,rendben van minden:)
2023. jún. 7. 13:00
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Csak így tovább! Minden nap csak egy kis lépés és rendben lesz minden! ❤️
2023. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!