Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért leszek rosszul a cigitől?

Miért leszek rosszul a cigitől?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és kb 4-5x ha kipróbáltam a cigit és akárhányszor ha beleszívtam és letüdőztem akkor rögtön elkezdtem szédülni és az egész testem elkezdett zsibbadni 1-2 percen keresztül és lekellet ülnöm, mert majdnem elájultam. Sok ismerősömet megkérdeztem már, de náluk sosem fordult ilyen elő.Ez mitől lehet nálam?

2023. ápr. 5. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy valószínűsége van, hogy a nikotint nem bírja a szervezeted. Mondjuk nem is csoda mivel egy erős méreg, persze az emberi testre csak, nagy dózisba ártalmas és még ez se okoz általában túl nagy gondot mivel gyorsan felkiürül a szervezetből.
2023. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a dohányfüstben több ezer kémiai vegyület van, az emberi szervezet meg elsődlegesen nem arra lett tervezve, hogy ezeket befogadja. Valaki bírja, valaki nem... szerintem érezd magad szerencsésnek, addig is távol maradsz tőle.
2023. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Amit leírt egy teljesen átlagos tipikus első találkozás a cigarettával.


Szerintem csak nem szokott rá és nem szokott még hozzá. Ennyi a történet.

De mi ebben a furcsa?

2023. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Gyakrabban kell csinálnod és akkor nem lesz ilyen
2023. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szén-monoxid gátolja, hogy elég oxigén tapadjon a vértestekre, meg mert a nikotin egy idegméreg. Egyszer elszívtam fél óra alatt két tömést egy pipából, hiába voltam amúgy cigiző, olyan nikotinmérgezésem lett, hogy annyira sem tudtam egyenesen menni, mint fél liter tömény után, 20 percen át hánytam stb. De a cigi után azonnal inkább a szénmonoxid és társai a hunyók.
2023. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, akkor minek szívod? Bízol benne, hogy jobb lesz és akkor végre naponta is elszívhatsz ennyit? Milyen jó is lesz végre.
2023. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
HA többet szív rendszeresen, hozzászokik a szervezete ahogy a legtöbb dohányosé. Minden dohányosnak pont ezek voltak a tünetei amikor még nem volt hozzászokva.
2023. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen 17 évesen. Majdnem megpusztultam. Hozzá lehet szoktatni a szervezetet, de nem véletlenül jelez. Nem bírod. Én is leraktam. Jól megvagyok nélküle. Ha nagyon akarom, egyszer-kétszer rágyújtok, de nem releváns.
2023. ápr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez alap dolog a szédülés stb ha még nem csináltad :D
2023. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos túl kell esned az elején néhány kisebb-nagyobb rosszulleten amíg hozzaszokik a szervezeted. Ha ez nem tetszik, akkor hagyd, vagy ha mégis akkor legyél elég kitartó aztán egy idő után elmúlnak ezek.
2023. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!