Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés, oldaltáji fájdalom?

Hasmenés, oldaltáji fájdalom?

Figyelt kérdés
Hajnalban felkeltem. Nem arra, hogy rosszul lennék, csak megébredtem. Majd fél óra múlva elkezdett az oldalamból (jobb, inkább a hátamhoz közelebb) kiindulva szúró fájdalom végigvonulni az alhasamban. Ezt eljátszotta 5-6x, majd wc-re kellett rohannom. Hasmenésem volt reggel 5 körül. Azóta nem kellett mennem. Egyszeri alkalom. Nem is ijednék meg, ha nem fájna azóta is az oldalam jobb oldalon. Vese magasságában, kicsit a hátam felé. Nem a hasam faj. Nem sugárzik ki. Nyomásra, mozgásra fáj.
2023. ápr. 8. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez nem jó! Fontos lenne, hogy egy orvos megvizsgáljon! Addig is igyál fekete teát, muszáj a folyadék pótlás!
2023. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hivd ki sz ügyeletes orvost!
2023. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de elmúlt. Végül nem hívtam dokit. Ha elmúlt, akkor nem lehet nagy baj? Vagy mutassam meg magamat?😄
2023. ápr. 8. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt az jó jel! Viszont, ha visszatér a korábbi panaszod,- akkor érdemes orvoshoz fordulnod!
2023. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!