Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Autista lennék?

Autista lennék?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban rajzoltam a levegőben az ujjammal, illetve fel-le járkáltam a házban. Sokszor magamban is beszéltem meg voltak egyéb fura dolgaim...

2023. ápr. 9. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet ennyiből kideríteni, hiába trend most a tiktokon mindenféle mentális betegséggel diagnosztizálni magunkat, főleg autizmussal.
2023. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez önmagában nem jelent semmit. Én asperger-szindrómásként (diagnosztizált) is csináltam ezeket is, de van olyan ismerősöm, aki szintén csinálta és nála fel se merült az autizmus.


De ha biztosra akarod tudni, akkor menj el diagnózisra.

Autizmus Alapítványhoz pl. Nagyon hosszú a várakozási idő, de legalább biztos a végeredmény.

2023. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam, sőt még mindig csinálom ezeket. Diagnosztizált autista vagyok. Az a biztos, ha az Autizmus Alapítványhoz elmész, mert a kórházban nem értenek eléggé hozzá.


Az első válaszoló pedig egy barom. Ne foglalkozz vele.

2023. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!