Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy minden ok nélkül menet közben ki akarta nyitni a kocsi ajtót?

Figyelt kérdés
Nincsenek fura gondolataim, de volt már párszor, hogy menet közben eszembe jutott, hogy kinyitom az ajtót és kiszállok. Pedig semmi fura dolgom nincs és normálisnak gondolom magam. Életvidám, 24 éves lány vagyok, nem tartozom furcsa társasághoz, szeretem a szép dolgokat és az élet örömeit keresem. Ez egy nagyon fura dolgom és ezért néha félek autóban utazni, nehogy véletlen megtegyem egyszer....
2023. ápr. 16. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz. Valami oka csak van.
2023. ápr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a normál halálvágy.
2023. ápr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kényszergondolat lesz, ismert dolog a pszichológiában és elég gyakori. Beírod google-be és olvashatsz róla sokat.
2023. ápr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyébként nem vagy kiszámíthathatatlan típus akkor nincs miért aggódnod, mert mindig kontroll alatt tartod a cselekedeteidet, az ilyen fantáziálások meg tök általánosak. Ha nyílvánosságra kerülnének ezek a gondolatok, akkor kb az emberek felét kényszerzubbonyban kellene tartani :D

És pszichológushoz csak akkor fordulj ha mély depressziós vagy erősen stresszes időszakba kerülnél, amit már a napi életviteled is megérezne.

2023. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer olyan volt a motorról leugrom, pedig élveztem a motorozást.
2023. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Repülőn nem utazunk együtt, okés?
2023. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!