Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszem után fájó seb mivel...

Tyúkszem után fájó seb mivel kezelhető?

Figyelt kérdés

Volt egy tyúkszem a talpamon, lábujjak alatti párnán. Bőrgyógyász javaslatára tyúkszem tapaszt használtam, majd utána alapos áztatás után próbáltam eltávolítani. Igazából foglamam sincs, hogy sikerült-e, mert bár kisebb és nem piros már körülötte a bőr, viszont még mindig fáj ha megnyomom vagy rálépek. Mivel el kellett utaznom, így még 2 hétig nem tudok visszamenni a bőrgyógyászhoz, nem tudom mit tegyek, hogy addig elmúlasszam a fájdalmat.

Próbáltam többször fertőtleníteni és utána bekenni estére LRP Cica krémmel, de nem igazán segít. Volt valaki már hasonló helyzetben? Mi lehetne megoldás?



2022. máj. 13. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A tyúkszem tapaszokat 5 napig hordtam, ahogy kellett. Ez lemaradt.
2022. máj. 13. 20:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sebet betadinnal. Ha fáj, akkor Algofelxet lehet szedni. De fájni fog. Ez ilyen.
2022. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De el fog múlni vagy normális hogy egy héttel a kezelés vége után mèg mindig fáj?
2022. máj. 13. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetran krémmel szoktam bekenni és letapasztani, nekem pár nap alatt így leviszi a gyulladást, fájdalmat.
2022. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!