Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek el vele...

Szerintetek menjek el vele orvoshoz vagy várjak, hátha jobb lesz?

Figyelt kérdés

2 napja edzettem a vádlimra. Kezdő vagyok még, kis súllyal csináltam, de lehet, hogy nem melegítettem be/nem nyújtottam le megfelelően.

Tegnap is éreztem, hogy fáj, de gondoltam csak az izomláz miatt. Ma reggel már úgy keltem, hogy nem bírtam ráállni a fájdalomtól. A nap folyamán csak egyre rosszabb lett, már pihentetve is nagyon fájt, lüktetett. Ráállni már nem tudok rendesen, muszáj pihentetnem. Be is duzzadt, ez, hogy feszít és fáj. Attól félek, hogy ez már nem csak egy sima izomláz és lehet meg kéne nézetnem orvossal. Vagy pihentessem és idővel jobb lesz?



2023. ápr. 21. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nem ártana izom lazitót használni,vagy Sport krémmel alaposan bedőrzsölni.
2023. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem árta a szalagot megnézettni benne, ez akár részleges szakadás is lehet. Azért is kell vele sietni , mert meghatározza a gyógyulás mértékét és az izom működését a jövőre nézve. Ezt egy sima ultrahang alkalmával meg tudják nézni, nem lesz semmilyen beavatkozás. Házi orvos ad beutalót.
2023. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!