Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
4 napja tetovaltattam egy 10x15 os színes (gohant) a bal kezemre a csuklom felé belül. És el kezdet csúnyán hegesedni. És olyan mintha a körvonalai meg lennének szakadva. Plusz ahogy mozzgatom a kezem húzódik a bőr és a tetkó is olyan mint ha meg repedne. Ez a harmadik tetkom és még nem volt ilyen.(van egy még a térdemnél és a combomnal) nem betadennel kentem mert nem volt otthol és az ottani patikában sem kaptunk majd csak jövő héten. (a falusi élet átka) így betadennel kentem. És már az nap levettem róla a fóliát mert elégé vérzet.

2023. ápr. 22. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt a link a tetkorol

[link]

2023. ápr. 22. 17:52
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválást sosem kezelünk betadinnel... Inkább akkor semmivel sem, de batadinnel abszolút nem. Miért? Pont ezért. Még a nyers disznózsírral való kenegetés is milliószor jobb.

Máskor tervezz előre, tetováltatás előtt vegyél nagy kiszereléses bepanthen kenőcsöt és ne utána próbálkozz. Ha más nincs, akkor semmivel se kezeld tovább, majd, ha legyógyult, lehet gondolkozni, hogy ki és hogyan javítja ki neked.

Hozzátenném, ha az első kép a friss kép, akkor már a tetováló választás sem sikeredett jóra. Őszintén szólva is pocsék mű, eléggé sufnis jelleggel.

2023. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!