Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton vizelési inger gyötör,...

Folyton vizelési inger gyötör, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már a mindennapjaimat is megnehezíti szinte… Nem iszok sem sokat, sem keveset. Elvileg nem vagyok felfázva (vizsgálat szerint). De mégis folyamatosan vizelési inger gyötör és konkrétan félóránként távozik belőlem kb. 2-3 dl színtelen folyadék. Mitől lehet? Kihez forduljak? Tényleg nehéz így a mindennapi teendőkre figyelni…

‼️Kérem, mellőzzék a komolytalan válaszokat!



2023. ápr. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Tegnap már leírtunk mindent neked.
2023. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire stresszes az élete?
2023. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: szerintem összekeversz valakivel.


#2 válaszoló: szerintem teljesen átlagos. Nem lett több stressz az életemben, mint ami eddig volt. Ez is lehet ok?

2023. ápr. 23. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik stressz inkontinencia.
2023. ápr. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Háziorvos mit mond?

Lehet a hólyag gyulladása, lehet Coli fertőzés. De lehet egy másik, hólyag melletti szerv megnagyobbodása is. Ha férfi vagy, a prosztata megnagyobbodása is állhat a tünetek mögött. Ne hanyagold tovább! Hólyag belső daganata is lehet a kiváltó ok. Háziorvos majd ad beutalót...

2023. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Háziorvosom vérvételre küldött, ahol vizeletmintát is vettek. Abban nem találtak elváltozást, a véreredményemben viszont a monocyta értéke nagyobb, illetve a koleszterin-HDL értéke kisebb, mint “kellene”. Különösebben nem foglalkozott vele(m). Vérvételre is csak azért küldött el, mert kértem. Nyugdíjas, nem igazán értjük meg egymást…

2023. ápr. 24. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
A magasabb monocyta érték utalhat hugyúti fertőzésre. Tehát valami miatt aktív állapotban van az immunrendszer, valamilyen betolakodó kitakarítása zajlik. Lehet, hogy E. coli tenyészik a hólyagodban, egyelőre még kis létszámban. Nő vagy? Mondjuk, ha színtelen folyadék ürül belőled, akkor sokat iszol. A vérvizsgálaton vércukrot néztek? Az nem magas?
2023. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott a problémád?
2023. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!