Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell folyton wc-re...

[Reno] kérdése:

Miért kell folyton wc-re mennem ha nem iszok?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdés van, de pont ilyen nincs aktuális. Miért kell folyton wc-re mennem ha nem iszok, fél óránként komolyan mintha csapot nyitnék. De ha reggel sokat iszom vizet, akkor 3 vagy 4 óra múlva kell csak. Nyáron sok koncert lesz, mondjatok praktikákat (a peluson és a katéteren kívül....) hogy hogy kell a vizelési ingert vissza tartani.

L/28



2017. máj. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy felfázva? (csíp mikor pisilsz?)

mert akkor ez lehet a gond

2017. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha figyeltél volna 8. osztályban biológia órán, akkor tudnád, hogy működik a kiválasztó szervrendszered


röviden és nagyon sarkítva: vizet és SÓT pisilsz, a sós víz nem túl folyékony, ezért a szervezet a vesét védve vizet pocsékol inkább, csakhogy tudj a pisilni, eredmény sűrűn kell pisilni, sötét színű vizelet és dehidratáltság

2017. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Engem is érdekelne egy hónap múlva Green Day koncert és nem tudom ,hogy fogok félóránként kiszaladni. :D
2017. máj. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
A pelenka tűnik a legésszerűbb megoldásnak, fesztiválokon rajtam is az van. A vastag, éjszakai pelenka két pisilést szivárgás nélkül kibír, nyugodtan bulizhatsz benne!
2017. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen problémával kűzdesz akkor tényleg a pelenka tűnik a leg használhatóbb megoldásnak, van pullup pelenka is ami vékony de pár bepisit az is elbír.
2017. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!