Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kis segítséget...

Nandor2001 kérdése:

Szeretnék egy kis segítséget kérni szakállnövesztéssel kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám hogy nagyon ritka volt az arcszőrzetem szinte semmi nem volt, akkor kitaláltam hogy minoxidilt fogok használni. 1 évig használtam. Tavaly januárban hagytam rá. Még mindig nem a legjobb de 1000x jobb mint az elején. Olyan emberek válasza érdekelne aki szakállasok. Szóval a problémam az az,hogy megakartam növeszteni a szakállamat viszont mikor elér egy bizonyos hosszt akkor pl mosás nál is meg fésülésnél is hullik ki nem kevés szőr szál. Tavaly növesztettem több mint 4 hónapig viszont nagyon idegesített hogy akár mikor megfésülöm akkor akár 15 szőrszál is kihullot. Ez mennyire normális? Mert ha folyamat ilyen sok kihullik akkor nem fogy el? Mert nekem még alapból nem annyira dús meg erős. Amúgy 22 éves leszek júniusban. Hátha kapok egy kis segítséget. Jah és persze használok szakáll balzsamot,olajat és sampont is.

2023. ápr. 25. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Passz
2023. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te is már 22 évesen, 45 éves kanadai favágónak kinézni?
2023. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom, mindig is szerettem volna arc szőrzetet, plussz jobban áll nekem mint a csupasz arc.
2023. ápr. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!