Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális vagy menjek...

Ez normális vagy menjek orvoshoz minél hamarabb?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedem a fogamzásgátlót amit a doktor úr, minden féle kivizsgálás nélkül felírt nekem. Anyukám után hajlamos vagyok a visszérre sajnos. Viszont a tabletta szedése óta azt vettem észre hogy, fájnak a lábamban az erek. Most egy ér nagyon fáj és meg is van dagadva. 5. havi fogamzásgátlót holnap kellene elkezdenem szedni, de nem merem mert félek hogy az okozza ezeket.

Elmegyek ezzel mindenképpen orvoshoz.


2023. máj. 7. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezekkel a panaszokkal még a sürgősségire is nyugodtan bemehetsz, az alap vizsgálatok mellett csinálnak egy color-Doppler-ultrahang vizsgálatot, hogy kizárják a mélyvénás trombózist. Ha ne adj Isten igazolódik, kapsz megfelelő kezelést.

Ezekkel az előzményi adatokkal és jelen panaszaiddal én nem várnék a háziorvosnál, amíg az ide-oda küld. Inkább SBO, lehet várni kell, de elvégeznek minden vizsgálatot (kivéve a thrombosishajlamra vonatkozó Leiden-mutáció, stb. teszteket—ezt a gyógyszert felíró orvosnak kellett volna, sajnálom, hogy vannak ilyen nemtörődöm “kollégák”).

2023. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell gyógyszerrel mérgezned magad, miért nem használtok gumit inkább, ami a nemi betegségektől is véd, meg nem avatkozik bele a szervezetedbe ?!
2023. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 es köszönöm szépen a válaszod.


2. Párommal mind a ketten utáljuk a gumit, engem pl állandóan csipet, meg nem egyszer kaptam miatta allergiás reakciót. Ezért irattam gyógyszert, meg nőgyógyász is erősködött hogy az legyen.

2023. máj. 7. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as: és nem gondoltál arra, hogy másfajta, többféle, összes márka valamennyi termékét leteszteld, hátha akad olyan, amire nem vagy allergiás?


Úgy látszik, hogy akkor a gyógyszerrel sem jártál jobban...

2023. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lényegtelen nem erről írtam ki kérdést, így nem fogok erre válaszolni.
2023. máj. 7. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz sürgősen !!
2023. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

"Ez normális vagy menjek orvoshoz minél hamarabb?"


"Elmegyek ezzel mindenképpen orvoshoz."


Akkor minek írod ki a kérdést ha már a részletezésben magválaszolod saját magadnak!? Kérj az orvostól egy személyiségzavar tesztet is!

2023. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnál. Mondták hogy külső visszerem van. Kaptam rá megfelelő gyógyszereket.


Kedves utolsó inkább neked kéne csináltatni, ha már ennyire szeretsz kötekedni. Ennyi erővel te miért nem mész ki a temetőbe a sírod megkeresni?

2023. máj. 8. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

"Ma voltam orvosnál. Mondták hogy külső visszerem van. Kaptam rá megfelelő gyógyszereket."


Kit érdekel? Senki nem kérdezte.


Ez egy szakmai fórum ahol a kérdésekre igyekszünk a legjobb szakmai tudásunk szerint válaszolni de a kutyát nem érdekel a magánéleted és az egyéni szociális problémád. Nem kell minden apró hülyeséget bejelenteni egy szakmai fórumon ez nem az óvoda.


Maradok tisztelettel: egy egyetemen oktató kutatóprofesszor főorvos

2023. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Menj orvoshoz. És találj ki más óvszert, például spirál.
2023. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!