Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen bevált ötletek?

Másnaposság ellen bevált ötletek?

Figyelt kérdés
Madárcsicsergős délutánt!A helyzet az,hogy tegnap egyik haveromnál buli volt megünnepeltük az érettségit(leginkább a matek kettest)és piszkosul berúgtam hánytam is pedig nem szoktam.Isten tudja hogyan,de hazataláltam úgy,hogy a buli 70km-re volt a falumtól.Most is nagyon durván hányingerem van és általános rosszullét fogott el.Tiszta büdös vagyok,de nem merek elmenni fürdeni se,mert baj lesz belőle.Én hülye még reggel 8kor ittam kilépőnek egy sört meg egy rövidet.Tippek,ötletek,hogyan enyhíthetném a másnaposságot.Elsősorban tapasztalt emberek tanácsait várom,de minden ötletet szívesen meghallgatok!
2023. máj. 24. 12:17
1 2
 11/17 Párduc-1 válasza:
Sok vizet inni, sok C-vitamint bevenni. Legolcsóbb ebből az aszkorbinsav por alakban, például borászati szakboltban árulják.
2023. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Papám megmondta:

-Fiam, az italhoz, ember, vagy edény kell.

2023. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ide most inkább utóbbi
2023. máj. 24. 17:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2023. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazából aznapos vagy, holnapra kialszod.
2023. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm már jobban vagyok.Most mondjuk nemrég megittam gyorsan egymás után 4 pohár tejet,mert nagyon megkívántam aztán az miatt megint előjött a hányinger egy kicsit.Amúgy tegnap délután 3 órakor ittam utoljára alholmentes italt és majdnem 24 óra eltelt míg megint tudtam inni az alholon kívül mást,mivel egy faházban voltunk,ahol nem volt víz az ásványvizek meg már tegnap este elfogytak.Amikor reggel felkeltem valami egészen elképesztően ki volt száradva a szám,de úgy mint még soha+tegnap délben ettem előtte utoljára szóval elég sokat szenvedtem,de megérte mert maga a buli nagyon jó volt
2023. máj. 24. 21:36
 17/17 anonim ***** válasza:
A legjobb ha megiszol 1-2 sört aztán lefekszel aludni. Ha tudsz pár órát alidni mire felkelsz már fényévekkel jobban leszel. Persze azért vizet igyál. Nekem bevált az alma is.
2023. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!