Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kifázás okozhat éjszakai...

Kifázás okozhat éjszakai izzadást?

Figyelt kérdés

Éjszakai mindig arra ébredek egy hete hogy enyhén leizzadok. Előtte lévő héten olyan helyen voltam, ahol kissé fázott a lábam/talpam.

Mit szedjek be rá?


2023. máj. 31. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet ettől, max ha éppen beteg vagy, akkor simán. Nem vagyok orvos, de több családtagom izzad éjszaka. Kettő közülük pajzsmirigy betegségben szenved. Elvileg a mély alvási fázisban jobban izzadnak az emberek. (Nem megbízható forrásból értesültem erről.) Nem vagy mostanában kimerültebb?


Szerintem nézess egy vérképet a háziorvossal, a TSH-t mindenképpen nézzétek meg, az a pajzsmirigyes érték. Kardiológiára is elnézhetsz. Talán a szív miatt is szoktak izzadni, de az akkor szerintem nem 1 hete tartó éjszakai izzadással járna, gondolom akkor nappal izzadnál, nehezebben bírnád a terhelést.

2023. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet láz is, de azt éreznéd szerintem. Ha nem múlik 1-2 hét múlva akkor menj el a háziorvoshoz. Merthogy nincs csodabogyó az izzadásra. El kell menned az orvoshoz vérvételre. Első körben háziorvos beutal teljes vérképre ahol cukrot és pajzsmirigyet is néznek. De női hormon is okozhatja (ha nő vagy).

Végül nincs yan szó hogy "kifázás". Megfázás van.

2023. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont most voktam vérvételen minden ok. Valóban kimerültebb vagyok egy hónapja. Köszi ez lehet! :D
2023. jún. 1. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!