Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled is...

Előfordult már veled is olyan, hogy annyira kellett kakilnod, hogy utólag vetted észre, hogy nincs Wc papír?

Figyelt kérdés
Én tegnap. Nagyon égő volt, szerencse, hogy volt nálam papír zsepi.
2023. jún. 3. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem otthon, hanem nyilvános helyen.
2023. jún. 3. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hordok magamnál WC papírt. Zsepi szokott nálam lenni.
2023. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult elő, hogy nem volt nálam se papír, se zsepi. Viszont volt nálam az Ábel a rengetegben könyv. Azzal töröltem ki a hátsóm. Legalább volt valami haszna
2023. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rémálmom. Szerencsére még nem volt ilyen, főleg, hogy nálam általában zsepi is kb 1-2 db szokott lenni max.
2023. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hellmano ***** válasza:
Nekem egyszer ott kellett hagynom a boxerom, mert rám jött a cifra buliba, ott nem tudtam elmenni, mert rottyon volt a hely meg úszott szó szerint a hugyban meg a szarban se papír...startoltam kifelé a szórakozóhelyről azt az első parkban rottyantottam, persze akkor nem volt semmi kéznél , így a boxerommal töröltem ki, majd felakasztottam egy faágra a fostos boxerom. Hétfőn mentünk suliba azt ott lógott a parkban, annyira szakadtam a röhögéstől, hogy majdnem rosszul lettem :D 2 hétig ott lógott, senki nem szedte le...
2023. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!