Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annak a visszatérő álomnak,...

Annak a visszatérő álomnak, hogy a vaksötétben éjszaka tekerek haza biciklivel mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Egyszer egy földúton tekertem haza, csak pár kisebb fa volt az út szélén, ezen a helyen nem emlékszem hogy valaha jártam volna. Máskor úgy álmodom, hogy a várost és a falut összekötő betonozott úton tekerek haza (Ez részben valós helyszín). Először az út mellett egy elhagyatott kúria volt, félig össze volt omolva, azután pedig egy elhagyatott gyár, benne valami üvöltő légyszerű, öregember fejű szörnnyel, arra hogy elkapott volna nem emlékszem mert felébredtem. Egyébként a valóságban sem kúria sem gyár nincs az út szélén. Már 3 ilyet álmodtam. Mindháromban szinte teljesen vaksötét volt, de csak egyszer volt a szörny benne és mindig biciklizek. Amíg ezt álmodom mindig egy erős elkeseredtség érzés van bennem.
2023. jún. 27. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg nem oldott problémák!
2023. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: elfogytak otthon a ceruzaelemek, ideje venni megint egy 8-as blisztert.
2023. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!