Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ocsmány módon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ocsmány módon elküldött 3 nyugdíjas nénit melegebb éghajlatra, amikor Ők beszóltak neki ma amikor kiment a lépcsőházból, elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Szóval mentünk ki a lépcsőházból, és sajnos nem figyeltünk, erre a szél miatti huzat becsapta az ajtót. Kint álltak a nyugdíjasok, akik egyből elkezdtek velünk kiabálni, hogy miért nem figyelünk jobban, fizessük ki az ajtót, meghogy ne kerüljünk a szemük elé, mert kapunk pár nevelő pofont. Illetve az egyikük akkor már ordítva azt mondta a páromnak, hogy ne menjen a közelébe mert pofán veri. (Ezen nagyon meglepődtem)


Erre a párom olyan szinten dühbe gurult, hogy odament hozzájuk, és elkezdett velük orrdibálni, hogy gyerünk akkor üss meg, ne csak magyarázz róla, de ne csodálkozz ha utána úgy kiütlek, hogy a mentős visz el, miért nincsen jobb dolgotok mint azt nézni, hogy mit csinálok rosszul, ha miattam kitört az ajtó kifizetem, miért nem lehet békén hagyni és nem csesztetni az embert.


Szegény nyugdíjasok ahogyan láttam a sírás határán voltak, nagyon megrémültek, és picit én is megrémültem.


5 éve vagyunk együtt azóta sosem emelte fel a hangját, sosem láttam idegesnek, és ez picit fura volt ma, szerintem azért egy ilyen dolgot el lehetett volna engedni a füle mellett.


2022. febr. 13. 12:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%

Apró figyelmeztetés, hogy rossz úton jársz, és a bántalmazott nők sorsára juthatsz.


10 év múlva lehet meg is ver majd, mert benne van a hajlam.

2022. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Valahogy nehezen képzelek el 3 ordítozó nyugdíjas nénit, akik pofán veréssel fenyegetnek titeket. Ezt én sem engedtem volna el a fülem mellett, minden esetre a barátod reakciója is meredek!
2022. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
Ti nők...ha meg nem szól vissza, akkor meg azt írod ide milyen puhány alak.
2022. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Humor Herold ***** válasza:
91%

Biztos bal lábbal kelt fel, volt egy rosszabb napja...rossz volt az időzítés.

De egyébként annyit hozzá lehet még fűzni hogy tiszteli alapból az ember az idősebbeket, de egy bizonyos szintig...amíg visszafele is megvan a tisztelet.És a normális hangnem.Lehetett volna normálisan is figyelmeztetni hogy nem kéne beb.szni az ajtót.Nem kellett volna még aljas módon fenyegetni és visszaélni azzal hogy ők a nyugdíjasok.Attól nekik még nem szabad bármit!

Igencsak nagy volt a szájuk...a párod meg odaállt hogy akkor hajrá...aztán meg majdnem elpityeredtek...

Tanulságos hogy oda vissza kell működni a tiszteletnek...

2022. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

Hát a nyugdíjasok szóltak be előbb. Ezek a tipikus állandóan bosszús nyugdíjasok. Nagyon nőies dolog dolog egy ajtó miatt pofán veréssel fenyegetőzni...

Szerintem a párodnak volt igaza.

2022. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek a második válasszal. Nem tudom, milyen környéken laktok, ahol a nyugdíjas nénik így random ordibálnak, hogy pofánvernek valakit... De ha ilyen elmebetegek, akkor lehet, hogy én is helyretettem volna őket (mondjuk én nő vagyok).
2022. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%
Jól tette.
2022. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
És ha valamelyikük tényleg megüti, és a pasim tényleg visszaüt? Idősebbeket, gyengébbeket, és nőket nem üthet meg egy férfi.
2022. febr. 13. 12:44
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
A nyugdíjas néniknek úgyse lett volna bátorságuk megütni egy fiatal férfit. Csak a szájuk járt, ahogy a párodnak is. Ennyi.
2022. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%

A nyuggerek is nagyon hülyék voltak. Egy férfibe sosem állunk így be, mert onnantól kezdve nem fog rá nőként tekinteni. Az intelligencia hiányáról nem is beszélve.

A párod reakciója is igencsak nyers volt, ezt te is érzed. Én biztos jelezném neki, hogy nagyon megijedtem tőle, én félek, amikor így beszél. Azért mert valaki bunkó, neki nem kell arra a szintre süllyedni. Nem hiszem, hogy megütötte volna őket. Az már nagyon a legalja lenne… Ha 5 év alatt sosem volt ilyen kirohanása, szerintem azért nem kéne annyira aggódni.

2022. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!