Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Hirtelen...

Mi történhetett? Hirtelen rosszullét

Figyelt kérdés

Nemrég kezdett el iszonyatosan fájni az alhasam, nem tudtam kiegyenesedni rendesen, felkelni is alig. Olyan mintha székrekedésem lenne. Egy darabig kínlódtam, majd felkeltem s kimentem hogy keressek valamit, amitől megindíthatom a hasam, majd jött még egy hirtelen fájdalom s hányinger, elmentem a mosdóba s elkapott a szédülés, leültem a wc elé, hátha- és csak ott voltam vártam, közben izzadni is elkezdtem már, ragadt rám a ruha. Megpróbáltam űríteni mi hosszasan, fájdalmasan sikerült is valamennyire. Azóta kicsit jobb a helyzet, csak a hasfájás ami maradt. Jelenleg fekszem, vizet iszom, próbálom pihentetni magam.


Ma vajas pirítóst, barackot illetve tejfölös csirkemellet ettem nokedlivel.. tejeskávét s vizet ittam. Talán ezek ütötték egymást? Vagy más eshetőség?


Mivel eddig nem volt ilyen, orvoshoz nemigen fordulnék.



2023. júl. 4. 16:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Mivel félelmem s egyre többször jön fel, elsők között volt a terhesség gondolata is számomra. Viszont hónapok óta, kevesebb, mint egy hete először voltunk együtt párommal. Ez mennyire eshetőséges? Ilyen gyorsan jelentkezhetnek ilysféle tünetek?
2023. júl. 4. 16:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mentőt hívnék, nekem ez leírás alapján ha nem tuloztal komolynak tűnik
2023. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem terhességi tünet, pláne nem 1 hét után.
2023. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!