Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri az idősebb...

Miért nem ismeri az idősebb korosztály a füvet és miért vannak róla tévhitek? Más országokban a 80 évesek is tudják hogy mi az és nem csak a modern országokban.

Figyelt kérdés

A mai 60-70 évesek szerint a fű ugyan olyan rossz mint pl a heroin és drogosnak nézik azt is aki csak füvezik. Anno az iskolában is azt mondták hogy az összes drog annyira függővé tesz hogy első alkalommal rászoksz és bele is halhatsz.

A szüleim 60 körüliek de nem tudják mi a fű, csak annyit hogy drog de nem ismernék fel ha éreznék a szagát. A 80as években amikor ők voltak fiatalok akkor csak szipusok voltak, nem tudták mi az hogy fű.

Ellenben USA-ban már a hippi korszakban is tudták hogy mi az, vagy pl latin-amerikában sem volt ismeretlen. Egyik latin-amerikai ismerősöm mesélte hogy ő először a 60-as években próbálta mikor a katonaságban sodort valaki egy kövér jointot.


2023. júl. 9. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerném fel, pedig 40 sem vagyok. Szerintem is drogos, aki füvezik.
2023. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En nem füvezek de én nem nézem őket drogosnak.

Az a drogos aki a kemeny drogokat tolja mint a heroin, kristály.

2023. júl. 9. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A fű is drog.

Aki füvezik az drogos.

Ahol legalizálva van ott is drog, nem véletlen, hogy szabályozott szigorú feltételekkel lehet árulni és fogyasztani is.

2023. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
A fű kábítószer, és nem veszélytelen. Ismertem pár embert, aki ezzel kezdte. Ismertem...
2023. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Ez így nem teljesen igaz. Én 56 éves vagyok és ismerem. Kipróbáltam (3-4 alkalommal, utoljára 2 évvel ezelőtt), de nekem nem jött be. Sajnos van helyette más függőségem.:(
2023. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!