Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kemény alkohol és speedfüg...

Egy kemény alkohol és speedfüggőnek mennyi az esélye egy normális józan életre?

Figyelt kérdés
ti hisztek ebben?mondjuk több mint 10 év kemény ivászat és drogozás után,élhet valaki ha elhatározza magát utána teljesen tiszta életet?

#alkohol speed jozansag
2023. júl. 11. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek mégis a testépítéshez?
2023. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semennyi,félrenyomtam
2023. júl. 11. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi? 0


Egyrészt nagyon nagy anyagi háttér kellene hozzá, hogy visszajöjjön a valóság talajára.


Megfizetni a szakembereket, elvonóra menni. Gyógyszeres kezelést finanszírozni, az elvonási tünetek miatt millió lesz.


Még a nagy amerikai sztároknak se szokott sikerülni, pedig ott aztán van della meg orvosi háttér is.


Itt kis hazánkban meg mindkettő hiján van az átlag embereknél pláne.

2023. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát szerinted mi lenne az elő lehetséges érdemi lépés?
2023. júl. 11. 18:37
 5/7 anonim válasza:
100%

En ugyan nem speeden, de xanaxon es pian voltam rajta rendesen sajnos, 9 honapja nem ittam egy kortyot sem, xanaxot is leraktam par honapja teljesen, sportversenyre keszulok.

Mindezt onerobol, egyik naprol a masikra. Nem volt konnyu, de ha az ember akarja, lehet.


A fontos hogy egyszerre nem lehet 2-t lerakni, abba bereccsensz.

Eloszor szerintem a speedet kell lerakni, 3-4 naponta felezve az adagot, ha ilyenkor nagyon kivagy es 1 sorrel tobbet iszol, nem gaz.

Ha mar csak pia marad, ott eldontheted ha nem nagy mennyiseg(par sor, 1 uveg bor) hogy lerakod teljesen.

Ha sok a pia is nagyon, ott erdemes leepiteni.


Egy dolog kell es sikerulni fig: fix belso elhatarozas, es elfogadasa hogy ezek a sz.rok tonkretesznek es abbahagyod oket, es ezen tuzon vizen atmenni es valoban lecsokkenteni, es lerakni.

Melle javaslom a sportot, mozgast, a hirtelen jovo energiakat (eleinte rosszak) priman le lehet vezetni.

Irj ha van kerdes, hajra! Meg lehet csinalni!

2023. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém mindkettőhöz sajnos. Ha nem rakod le, esélyed sincs normális életre. Ez a kombó a lelket is kiszívja belőled, és eljuttat egy olyan állapotba, ahol már semminek, de tényleg semminek nem tudsz örülni.

Ha lerakod, vannak esélyeid, és milliók sem kellenek hozzá, ezt a baromságot engedjük is el. Semmi más nem kell, “csak” a józanság utáni vágy. Én is önerőből jöttem le, először a speedről, utána a piáról és a cigiről egyszerre. Felváltotta a sport, az egészséges étkezés és a folyamatos önismeretezés. El kell fogadni a józanságot és az azzal járó nehéz, kezdeti időszakot, amikor is kvázi újra kell tanulni mindent.

De segítséget kérni sem szégyen. Addiktológián leszednek pár hét alatt, utána bentlakásos rehab, terápia ... ez is egy út. Mindez attól is függ, milyenek az életkörülményeid és mennyire vagy egybe fejben.

Szóval rakd le minél előbb. Lesz 1-2 nehéz év, de közben kapsz egy új életet.

2023. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én speedeztem pár hónapig, aztán most külföldön lakok itt nem tolok semmit. Hónapokig tiszta vagyok, aztán ha hazamegyek az első dolgom felszívni egy csíkot, megenni pár bogyót és zavarodni egy technoba. Igazából nem függök tőle, csak krvára szeretem :D

Az alkohol sokkal keményebb függőséget okoz mint a speed, szóval a nagyobbik probléma azzal lesz leszokás terén. De meg lehet oldani természetesen. Szerintem először az alkoholproblémával kezdj valamit, utána a spuri. Alkohol esetében gyógyszeres kezelésre is szükség lehet, mert az elvonásba belehalhatsz. Speednél ilyen nincs.+

2023. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!