Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális ez? Ennek így kell...

Normális ez? Ennek így kell kinéznie?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni kb 1,5-2 éve. Nem profi szinten, de azért elég következetes vagyok, és a megfelelő fehérjebevitelre is figyelek. Sose voltam kövér, inkább nagyon vékony. Viszont amióta edzek, azóta megnőtt a mellem, és nem jó értelemben. Mintha az izom kinyomná azt a minimális zsírt, ami rajta van, és így mintha sokkal nőiesebb lenne, mint edzés előtt.

Normális ez? Vagy ennek ilyennek "kell" lennie, és akkor fog majd nagyon jól kinézni, ha leszálkásítok?


2023. júl. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az izom mindenkinél a zsír alatt van, így csak kifelé tudja nyomni. Az hogy hogyan néz ki, egyénfüggő. Mellre se kötelező edzeni, én azért csinálom mert élvezem.
2023. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem kezdi elmenni a kedvem a melledzéstől.. Annyi lemondást sose fogok bevállalni, hogy a mostani állapotomnál sokkal szálkásabb legyek. Így meg hétről hétre cicisebb vagyok
2023. júl. 8. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
most te férfi vagy vagy nő?mert az írásod alapján nő,ha meg férfi akkor nem ertem mi a problemad tömeget novelsz aztan ledietazod
2023. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt kép nélkül elég nehéz összerakni.


Egyértelműen ha edzesz mellre akkor lesz mellizmod és nem lapos lesz mint 0 izommal. Senki se kötelez hogy edz mellre ha nem szimpatikus ez neked

2023. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!