Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kitartásom?

Hogy lehetne kitartásom?

Figyelt kérdés

Most egy hét szabadságon vagyok, és azon gondolkodtam, hogy futópadoznék. Van itthon egy hónapok óta,de porfogónak:D


Tegnap elkezdtem másfél órát voltam rajta, 8 kilométert mentem


Ma azonban fel óra után úgy elment q motivációs,mint a fene (2.5km-t mentem)


Hogy lehetne kitartást "szerezni?"

Nem vagyok túlsúlyos, csak azért gondoltam erre, hogy jobb kondiba legyek.



2023. júl. 13. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kitartás egy mentális kategória, viszont te most az erőnlétedet ecseteled... Azért fél óra alatt 2,5km annyit tesz, hogy sétálsz.


Vagy tulajdonképp mi a gond?

2023. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az, hogy ma már fel óra után rauntam az egészre , és nincs motivációm,kitartasom visszaállni a padra.

Igát, hogy semmi eronletem sincs, lehet, hogy így nézve nálam osszefugg a két dolog.

2023. júl. 13. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben a nagy hosegben kimondottan az lenne jo, ha nem futnal. Maskulonben en abban hiszek, hogy fokozatosan kell emelni a nehezseget vagy idot. Ha valami egybol kimerit, nagyobb az eselye, hogy legkozelebb halogatod.

Ugyanazt a zenet hallgatnam az elejen, miutan kivalasztottam, mi porget fel.

2023. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!