Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha híznom kell akkor tökmindeg...

Ha híznom kell akkor tökmindegy egészséges vagy egészségtelen kaján hízok?

Figyelt kérdés
Ugyanugy néznék ki hogyha 5 kg-t egészségtelen étkezéssel híznék mintha egészségessel? 15 a Bmi-m és 3 éve nem is menstruálok az alacsony sulyom miatt.
2023. júl. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ebben az esetben tulajdonképpen igen, az egészséged az első, ami a menstruáció nélkül nincs rendben.
2023. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha egészségtelen eszel, akkor csak zsír rakódik rád, ha egészségesen és mozogsz is mellé, akkor az izomszovet is erősödik
2023. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Greg35 ***** válasza:
Nem egészségtelent kell enni, hogy hízz :D Hanem többet, ha egyszerre nem tudsz sokat enni, akkor napi többször kisebb adagokat próbálj meg. A tested egy szentély az vagy amit megeszel :) Az egészségtelen kaja ráadásul egy csomó mást betegséget is magával vonz.
2023. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:

Elméletileg nem mindegy, mert különbség van aközött, hogy zsír vagy izom jön fel. Van, akin a zsír nem marad meg, mert olyan alkat, pl. én. Ha anno sikerült pár kilót felszednem egészségtelen kajákkal, annyi volt, hogy kicsit vastagabb lett pl. a combom de lötyögött, semmilyen formája nem volt, konkrétan soványból skinny fat lettem. Mióta rendesen edzek, látványra nem vagyok számottevően nagyobb de minden testrészem izmos, tónusos és mégis valahogy mintha nagyobbnak tűnnék. Nem mellesleg míg az a kis zsír az első náthánál le is ment rólam, az izomban felszedett kilókat már vagy 7 éve tartom.

Te viszont ha jól értelmezem a kérdést, étkezési zavarból gyógyulnál, ami teljesen más tészta. Ha nem menstruálsz, akkor zsírra is szükséged van, hogy a hormonrendszered tudjon működni. Míg ez visszaáll, egyél bármit, ráérsz utána foglalkozni izomépítéssel és egészséges kajákkal. Amíg menszeszed nincs, szerintem a sportot sem ajánlják még.

2023. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!