Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 üveg whiskey és 1 doboz...

1 üveg whiskey és 1 doboz xanax mekkora eséllyel öl meg egy embert?

Figyelt kérdés
egy àtltag ember szinte biztosan meg halna ettől a dózisú alkoholtól, és ennyi nyugtatótól, ha nem talál rá senki?
2023. júl. 28. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkoholmergezes eselyesebb, sajat hanyasba fulladas.
2023. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 doboz xanax nem elég hogy megöljön egy embert?
2023. júl. 28. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2023. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de teljesen nem zárható ki.
2023. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 doboz xanax semmit nem csinal, ha kezdo vagy aki soha nem probalta ki azt elaltatja rendesen valoban. De aki mar eljutott 1 mg-ig vagy 2mg-ig azokat is elaltatja de ilyen kovajgos allapotba.


En regen 6 mg is szedtem, egyszer probaltam 20 mg ot egyszerre, semmit nem ereztem. Csak lett egy jo nagy szekrekedesem.


Aztan par honapra ra 30mg (1 doboz 1 mg-os xanax), megint semmit.


Aztan mivel gyogyszereszetire jartam, gondolkodtam mi lehet a baj, es mivel elso-rendu kinetikat kovetnek a benzok nem csoda.


Ezert ha orankent veszel be x mg-ot akkor erosebb a hatasa, de csak ugy 6 oran at, mert az elsotol szamitod a Cmax meg Tmax-ot.


Kezdok tudnak ezzel jatszani, de akik birjak mar a 30-at is, azok max minimalisan aluszekonyak lesznek. Persze nekik sincs vege, lehet bevenni 20mg ot orankent es ugyanazt elerni mint kezdokent kb.


De egyiket sem ajanlom. Valaki aggressziv lesz tole, valaki bealszik mint a lo, valaki a fat akarja kivagni a kormevel, de inkabb a masodik szokott lenni, hiszen glutamatot inhibitalja a GABA aminek BZD receptorai vannak amire a benzodiazepine hatoanyagok hatnak.

2023. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De tenyleg nem ajanlom kezdoknek mert ugy lelassitja a belmozgast hogy szinte megall, es olyan szaraz lesz a cucc hogy vehetsz be regeteg hashajtot meg kupot es 1 napod fog ramenni.
2023. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

whyskei meg 1 doboz xanax haat... nemtom.. merem mondani en mar szedtem be erosebb cuccot bar nem whiskeyt-t... nem osszemerheto. Nehez besaccolni.


En is hanyva ebredtem fel de balszerencsemre oldalra.


De ott volt z-gyogyszer mint altato, szivgyogyszer, xanax tobb doboz, rivotril 2mg 100x meg 3 uveg 11%-os bor. ezt mind egyszerre. Es arra keltem hogy a fold fejjel lefele van es hanyok jobbra balra meg hallottam valami eltort. majd szoszerint kusznom kellett vissza az agyba mert aludni akartam hiszen annyi szorongasoldot meg szivgyogyszert vettem be hogy nem birtam felallni, meg a hanyinger meg a dezorientaltsag. nem tudtam hol az agy meg ilyenek. Aztan reggel ebredtem fel es emlekeztem mi tortent de hogy hol arra nem. Aztan bementem a furdoszobaba es brutal volt minden. Egy hotelben tortent az egesz. Inkabb le sem irom, nehogy valami alkalmazott itt legyen aztan elkapnak...nem loptam meg semmi de... hogy mondjam... kemeny kondicioban hagytam a szobat.


Meg ha ki is hanytam, valamennyi felszivodott es az nem hiszem hogy keves lett volna. Valami nagyon irritalta a gyomromat csak nemtom melyik. Talan a bor.

2023. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!