Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Industrial piercing kezelése/e...

Industrial piercing kezelése/eltávolítása?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve van meg az industrialom, és azóta küszködöm a mozgatás miatti puklikkal, teljesen sosem lohadt le. Szteroidos és fertőtlenítő krémet próbáltam már, de nem túlzottan segítettek. Túl hosszú a rúd, vagy a lekezelési technikán változtassak? Esetleg hagyjam benőni inkább?

Jelenleg így néz ki:

[link]



2023. júl. 31. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Szedd ki!


Borzalmasan félre van szúrva az alsó lyuk. A felsőt meg lassan körülöleli a kitüremkedő sejtkinövések tömege. Ebből sebészeti eltávolítás lesz valószínűleg. Nem kellett volna ennyire hagynod elfajulni. Az ékszer anyaga sem lehet jó, de aki szúrta, az sem volt valami profi...

2023. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem keloid, hogy ne apadna vissza...az ékszert a piercer tette be, azóta az van bent, feltételezem, titánium. Hasonló füleket láttam már Redditen, ott még menthetőnek ítélték őket, de kíváncsi voltam az itteni véleményekre is.
2023. júl. 31. 21:29
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem korábbi képet, nem félre van szúrva, hanem kilökődik a pc, fasza...akkor ez eldőlt.
2023. júl. 31. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Így nézett ki frissen szúrva.

2023. júl. 31. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!