Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi segíthet az elalvásban? 3...

Mi segíthet az elalvásban? 3 napja nehezen tudok elaludni.

Figyelt kérdés

1,5 2 óra hosszat is forgolódok mielőtt mélyálomba kerülnék. Álmosan fekszem le, úgy érzem tudnék aludni, aztán mégsem megy.

Korábban is voltak időszakok mikor nem mentek az elalvások, nem egyszeri a dolog.

Felmerült már az altató kipróbálása, de inkább mellőzném a dolgot, ha lehetséges.



2023. aug. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Sportolj 1.5 orat, legyel egesz nap aktiv emellett.

Elalvas elott 2 oraval no telefon, szamitogep.

A legjobb ha van valami esti ruitn amit minden elalvas elott mwgcsinalsz. Pl vacsora, elpakolas, konyvbol 20 oldal, fogmosas, agyban osszegondolod a kovetkezo napod stb


Meditacioval is probalkozhatsz ha mar agyban vagy fwl oraja es meg mindig nem tudsz elaludni. Vagy ha tul sok mindne megy az agyadba akkor számolj. Én pl hupikek toepikeket szoktam mert az valahogy altat, de neha gumimacikat.

2023. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qborka ***** válasza:
Klasszikus zene, Naturland nyugtató tea -jó erősre főzve, egy fél szem Zolep (vényköteles, nekem házi orvos írja fel. Egy fél szemtől is hamar elalszom)
2023. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


#1 válaszoló praktikáját fogom először kipróbálni

#2 gyógyszer mellőzném, ha lehet, de ha nem akkor ezt megjegyzem. Sajnos a zene játszhat, a tea viszont tetszik.

2023. aug. 3. 12:00
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Telihold idején sokan panaszkodnak alvásproblémára.
2023. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!