Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a gondolkodásomon?Nagyon le kéne fogynom,de úgy tartom ha lefogyok akkor nem leszek ilyen erős mint most.És ha erős vagyok akkor senki se mer bántani(régen sokan tették)

Figyelt kérdés
Múlt évben felszedtem 30 kgt..Most 115-120 között vagyok:( ehez képest iszonyat alacsony vagyok.Még 160 cm se.De egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejemből ezt a dolgot.
2023. aug. 13. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha az a 120 kiló nem izom, hanem csak zsír, akkor csak azért nem bánt senki, mert nem akar és nem félelemből. Ki félne egy elhízott embertől? Már meg ne haragudj.
2023. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem erős vagy hanem kórosan elhízott. Tanuld meg megvédeni magad és akkor nem kell, hogy kövér legyél.
2023. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan sokoldalú vagy, hogy ezt már inkább gömbnek nevezném.
2023. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!