Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az erdőben...

Hogyan lehet az erdőben kakilni, ha nem bírok leguggolni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Megiscsak leguggolsz.
2023. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát leguggolsz. És gondolom, hogy beállt már az életviteled, tudod mikor kell nagyjából kakilnod a nap folyamán, így megelőzvén, nem olyankor mész az erdőbe, amikor kakilnod fog kelleni.
2023. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fába kapaszkodva se tudsz?

És ilyen mozgási állapotban mit keresel egy erdőben?

Amúgy mást nem tudsz csináln: leveszed a gatyád, szétrakod a lábad, előre dőlsz, és úgy.

2023. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már sikerült, megfogtam egy fa törzsét és hátradőltem (a szart elástam).
2023. aug. 21. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb faágról függeszkedve próbáld meg.
2023. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5


Az meg mi a fsz? XD setalok erdoben aztan faagra kapaszkodva 5 meterrol sz*rik valaki lefele latom

2023. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kerdezo, ha turaruhaban vagy akkor ulj le egy vastag fatorzsre ami eleg hossszu legyen, aztan hasznald ugy mint a wc-t. de ha fosnod kell az... mas tema azt nem hiszem hogy erdoben el lehet intezni, marmint ugy ertve hogy tiszta legyel utana
2023. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a szrás fétises.
2023. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem... otthon wc-n is állva csinálod? Szerintem valahogy csak meg lehet oldani ha nagyon kell akkor is ha nem tudsz gugyulni.

"beállt már az életviteled, tudod mikor kell nagyjából kakilnod a nap folyamán" Én tökre nem így működöm. Nem percre pontosan 24 óránként kell soha. Nálam teljesen változó. Sőt, van hogy kell délelőtt és délután is. Máskor meg simán kimaradnak napok. Szóval én biztosan nem alapoznék erre.

2023. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!