Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor először megy az ember...

Amikor először megy az ember gasztroenterológiára, akkor megvizsgálják? Vagy elmegy először, kérdez tőle az orvos pár dolgot és ahhoz, hogy megvizsgálják, még egyszer el kell menni?

Figyelt kérdés
Elég messze van az a város, ahová beutalót kaptam és nem mindegy, hogy egyszer vagy kétszer (stb) szükséges menni.

2023. szept. 4. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj éhgyomorra,az a biztos...

De ha előtte csináltatsz egy labort az még jobb.

2023. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal beszélgetés van, áttapogatják a hasadat, írnak beutalókat pl. labor, székletvér vizsgálat, ultrahang, ilyesmik. Ha tükrözésre van szükség, arra külön egyeztetnek időpontot.
2023. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írja, nekem is pont így volt, először beszélgetés, megtapogatja a hasad. Minden másért vissza kell menni, előfordulhat, hogy többször is, nem csak kétszer összesen.
2023. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magánról tudok nyilatkozni. Először beszélgettünk max 10 percet 20-30 ezerért, egy következő alkalommal megtükrözte a gyomromat szintén vagy 30 ezerért.
2023. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
nekem az első találkozás egyből egy béltükrözés volt csak úgy durrbele tb-s alapon. nem a legkellemesebb emlék
2023. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!