Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szorongok ennyire?...

Miért szorongok ennyire? Mitől félek?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Új városba költözöm,el a szüleimtől egy nagyon szép lakásba. Munkám még nincs de valamennyi megtakarított pénzem van. Vannak barátnőim,barátom is van,ám mostanában annyira szorongok folyamatosan,nem tudok nyugodt lenni és nem tudom miért. Félelem érzet van a mellkasomban állandóan. Mi lesz ha nem találok munkát? Mi lesz ha elfogy a pénzem? Mi lesz ha nem fog tetszeni? Hónapok óta nem tudok nyugodtan élvezni semmit és csak élni úgy,hogy ne érdekeljen semmi. Érzem,hogy egyre jobban eldurvul az egész és eluralkodik rajtam ez a furcsa szorongó félelem érzet a mellkasomban. Attól félek,hogy a barátom is eltaszítom magamtól az állandó kételkedésemmel,panaszkodásaimmal és zavar,hogy nem tudok semmit elengedni és csak “létezni”. Mindig vigasztal,hogy bármiben segít de én folyton csak arra gondolok ,hogy mi lesz ha valami oknál fogva szakítunk és magamra maradok? Próbálok sportolni minden nap,hogy ellazuljak,eltereljem a figyelmem de az sem segít,játszom a kutyámmal de az sem segít. Úgy érzem semmi sem segít és nem tudok megszabadulni ettől az érzéstől. Mit tegyek már?

2023. okt. 3. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, h tudat alatt valoban attol szorongsz, h nincs meg munkad.

Kezdj el keresni, az lekoti az elmedet is. Meg meg ki tudja mikorra talalsz, jobb elobb elkezdeni.

Meg a masik, az az, h ha jol ertem, most koltozol kulon a szuleidtol. Szerintem ez mindenkepp nagy merfoldko az ember eleteben, ilyenkor valik el, ki mennyire talpraesett. Lehet ez miatt is a szorongas. Aggodsz, h ugyesen vedd az akadalyokat.

2023. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már éltem külön tőlük egy másik országban amikor cserediák voltam egy évig
2023. okt. 3. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

"mi lesz ha valami oknál fogva szakítunk és magamra maradok?"


Lehet benned vmi onbizalom-hiany, ami miatt aggodsz, h egyedul nem vagy dolgokra kepes?

2023. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen néha rám tör ilyesmi,ami furvsa mert egyébként tudom,hogy képes vagyok rá,sajnos nem igazán támogatott eddig sem senki és mindent egyedül oldottam meg de még is azthiszem,hogy nem vagyok rá képes.
2023. okt. 3. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Neked az ÚR JÉZUS KRISZTUSra van szükséged, akárcsak nekem, és sokaknak. Így ír Róla a Biblia, hogy Ő a jó Pásztor. Megváltó a rosszunkból, szerető és láthatatlanul jelenlévő az övéinél. Akié Ő, annak nem kell félni, szorongani, Ő velünk van és átsegít az életen. Azután jön még csak a java, a menyország, ahol nem lesz semmi rossz, csak jó és szép. Szeretnél az Övé lenni? Lehet.
2023. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!