Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és hullik a hajam...

Fiú vagyok és hullik a hajam rettentően, miért?

Figyelt kérdés

Rettentően hullik a hajam fojamatosan ha beleturok akkor 4-5 hajszál is kijön egyszerre

Oldalt/hátul le van nyirva a hajam fent kb 5-6 centis a hajam..



De a lényeg hogy nem tudom miért egyébként nekem kiskorom ota hullik a hajam sose tudtam hogy miért, de most már nagyon hullik a hajam és fogslmam sincs hogy miért 19 éves vagyok, és nem stresszelek nagyon nyugodt vagyok mindig.


Valaki valami tipp hogy miert van ez?


Eddig összesen ennyi hajam hullott ki tegnap este óta egy dobozba gyújtöm de sokszor csak leszorom a földre amikor nincs nálam a doboz.



Itt egy kép hogy ennyi hullott ki tegnap ota ami össze gyűjtottem, de mar azelott is rengeteg kihulott csak nem gyujtottem azt.



[link]



De ha belemyulok a hajamba akkor is nagyon sok kijon



2023. okt. 10. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nézz vissza a családba ,lehet genetika ,az nagyon felelős ezért. De lehet rossz samponválasztás is , vitaminhiány az ok,de ha kiskorod óta akkor inkább genetikára fognam
2023. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem gwnetika akkor belső oka van. Egy labort kéne nézetni, háiorvos ki tud írni. Egy kis vitaminhiány is okozhat ilyet pl. De hormonbaj is
2023. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több száz, de az is lehet több ezer féle betegség állhat még egy hajhullás mögött is.

Én mindenképpen elmennék a helyedben a bőrgyógyászatra, ahol egészen biztos egy laborvizsgálattal fogják kezdeni.

2023. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül még lehet a túlzott tesztoszteron termelésnek js a jele. Nem ártana háziorvossal beszélni, küldjön nagy laborra, aztán onnan lehet tovább haladni
2023. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!