Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénzes papíron a munkakör...

Táppénzes papíron a munkakör mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Most voltam életemben először táppénzen, amikor lebetegedtem, a doki megkérdezte, mivel foglalkozom. Már megszoktam, hogy mindenkinek azt mondom, szoftverfejlesztő vagyok, mert ezt nagyjából értik az emberek. Viszont hivatalosan nem ez a munkaköröm. Most látom, hogy a táppénzes papíron rajta van a munkakör. Lehet ebből baj, amikor leadom?

2023. okt. 20. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2023. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
A tb.ügyintéző vissza fogja dobni a táppénzes papírodat, hogy legyen javítva a munkaköröd.
2023. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Lehet, hogy nem veszik észre. Ha igen akkor módosíttatni kell ami azért nem egy olyan egyzserű dolog. De hivatalos helyen miért hazudol?
2023. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
A táppénzes papíron mindent megnéznek. Ha jön a céghez tb.ellenőr és nincs javítva a munkakör akkor ezt szóvá is teheti. 2-es voltam
2023. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De mi a valós? Azt miért nem lehet megmondani? Tőlem is mindig megkérdezik, de a doki csak amiatt, mert pl. én kórházban dolgozok, nem egy irodában egyedül ülve dolgozok, ahová tudnék 3 nap után is menni dolgozni egy betegség után.
2023. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Kötelező évek óta.

Ha csak betegszabi, senkit nem fog érdekelni, ha tp, akkor visszadobja az oep.

2023. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell rögzíteni, mert a kezelőorvosnak a munkakörnek megfelelően kell elbírálnia jogviszonyként a keresőképtelenséget.
2023. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak betegszabin voltam.

3-as: "De hivatalos helyen miért hazudol?"

Nem hazudok. Csak nem tudtam, miért kérdezi, hogy mit dolgozok, azt hittem csak úgy érdekli, franc sem gondolta volna, hogy annyira fontos egy influenza miatt, hogy pontosan mi van a szerződésemben. Pláne, hogy nem is magyar a pozíció neve. Amúgy is elég hülye egy rendszer, miért nem az OEP-től kéri le, hogy honnan van biztosításom.

2023. okt. 20. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak betegszabi, nincs jelentősége.
2023. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, de te TP-t írtál a kérdésben.
2023. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!