Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A xanax hány nap után okoz...

A xanax hány nap után okoz fizikai elvonási tüneteket?

Figyelt kérdés
8napig szedtem 5mg xanaxot 1nap kihagyással. Mennyi mennyiség és nap kell ahhoz hogy valaki függővé váljon és ha hirtelen leteszi súlyos fizikai elvonási tünetei legyenek?Jelenleg én most azt érzem picit remegek és szédülök,zsibbadok,paranóiáim vannak,beképzelek mindent, de én arra gondolok,hogy ez pszichés elvonási tünet és remélhetőleg nem fizikai.Ennyitől ugye nem lehet súlyos elvonásom?

nov. 14. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8 nap után nem jelentkeznek elvonási tünetek, jelen van az ok amiért szükséged van rá, ezt érezheted. A szedését fokozatosan, csökkenő adagokkal kellene abbahagyni. A függőség egyéni, van aki úgy szabadul meg tőle mint más aki egy hétig sörözőtt, majd másnaptol egy kortyot sem iszik.
nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
... még annyit, hogy az 0,5mg lehetett, nen 5mg.
nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10darab 0,5-os volt
nov. 14. 07:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért adagoltad ilyen durván túl?
nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!