Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire rossz a laparoszkópos...

Mennyire rossz a laparoszkópos műtét még ez az altatás hogy bevezetik a cuccot az ételbe? Több lenn.

Figyelt kérdés
Lesz egy műtétem december 15-én hajnalban, aztán félek egy kicsit, főleg az altatástól. Már altattak életemben 2× gázzal, de most máshogy fognak altatni. Laparoszkópos műtét lesz, illetve akkor derül ki az is, hogy van-e egy betegségem vagy nem. Az jó, hogy megműtenek, mert amit kiszednek attól nagyon jó lesz végre megszabadulni, de attól még tartok az altatástól, meg ugye 50% eséllyel van egy betegség, aznap derül ki, és remélem nincs... Remélem azt találják nincs...
nov. 20. 17:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* Úristen de elírtam... MEG EZ AZ ALTATÁS HOGY BEVEZETIK A CUCCOT AZ EREKBE?
nov. 20. 18:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem úgy műtöttek. Beszélgettek velem és közben a műtőben fekve és egyszer csak képszakadás. Nem kell félni tőle.
nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem érzel belőle .
nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most akkor laparoszkópos vagy érbe vezetett katéteres műveletről beszélünk?
nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Laparoszkópos műtét, altatás meg érbe vezetett, nem gázos.
nov. 20. 22:59
 6/12 A kérdező kommentje:
De én félek az altatástól, pedig volt már 2X, gázzal. Nem nagyon félek, de nem is vagyok nyugodt.
nov. 20. 23:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg semmit nem érezni belőle. Nem fokozatosan alszol el, hanem egy fél pillanatra olyan, mint mikor kimerevedik a kábeltévé képe, de mire ebből felfognál bármit is, már fel is ébredtél. Nem fáj, nem kellemetlen.... tényleg semmilyen.
nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De mindenféle gázt nyomnak a hasba a laparoszkópos műtét során, meg ilyenek... Ijesztő.

De amúgy örülök a műtétnek, már nagyon várom, mert megszabadít majd a tünetektől, vagyis megszabadít valamitől, ami tüneteket okoz. Csak gyáva kukac vagyok.

nov. 20. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt már akkor csinálják, mikor alszol, és utána ki is szívják. Nem érezni belőle utána semmit, hogy ez megtörtént.
nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Endometriózis? Nem vagy gyáva, ilyen beavatkozástól mindenki tart. Nem fogsz ebből érezni semmit, mert altatni fognak, gázzal feltöltik a hasüreget, de utána le is eresztik, de egyébként ez nem olyan mély altatás, mint más műtéteknél, kb. 20 perc az egész.
nov. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!