Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges 3 napig másnaposnak...

Lehetséges 3 napig másnaposnak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kioffolt egy csaj egy randit szombaton, szal a haverokkal elmentünk bulizni pesten, és üszkösül leittam magam, keverve lett minden féle alkohol vasárnap hajnali 4kor értem haza.

Az van, hogy még ma is zúg a fejem, fáradt vagyok, úgy összességében zilált, lehetséges, hogy 3 napig másnapos vagyok? (30f)


nov. 21. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, főleg, hogy keverted a piákat.
nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak 30 éves korodra kerültél először ilyen állapotba, akkor eddig nem éltél igazán xD
nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is így járt fiatal korában, csak ő még hányt is 3 napig. Ennek kb 35 éve, azóta sem iszik, úgy megtanulta a leckét. Max szilveszterkor legurít egy fél pohár pezsgőt aztán annyi.
nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó 10 éve én is csináltam ilyet, ezért is hagytam abba teljesen az alkohol fogyasztást. Par óra jókedv egy filmszakadással és utána napokig rettentően erős fejfájással, másnapossággal egyszerűen nem éri meg.
nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem volt filmszakadás, de nagyon ki voltam

2 nem először kerültem ilyenbe, csak nem volt még, hogy ilyen sokáig tartott a másnap

köszönöm a válaszokat, remélem holnapra már jobban leszek

nov. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!