Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnaposnak fontos pótolni...

Másnaposnak fontos pótolni sokmindent sót, cukrot is" Az ugy jó ha reggel gyorsan pl sósvizet iszok, és 1 tábla csokit megeszek, vagy hirtelen nemjó?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
tokeletes
2023. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Aki ennyire aggódik az egészsége, a szervezete miatt, hogy gyakorikerdesek.hu-n érdeklődik a másnapos só és cukorpótlás felől, és azon parázik, hogy a reggeli sósvíz + csoki kombó optimális-e, az miért iszik alkoholt? 😂
2023. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes arra, hogy az életedet is kihányd aztán.
2023. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az egészsége miatt aggódik. Leget csak a másnaposság okozta tünetek "orvoslására" kíváncsi. Leszoktam a másnaposságról már rég.

Az alkohol egyébként éget a szervezetből vizet, vitaminokat , nyomelemeket, és ásványi anyagokat.

Sós víz és egy tábla(!) csokival, az érdekes lehet.:) A WC kagyló is másnapos lesz.

Ha nem vagy immunis a másnaposságra, valami ilyet kotyvassz össze :


1 liter vízbe 2-3 pezsgőtabletta, fél evőkanál cukor, valamennyi citromlé, méz(!)(lassan fog feloldódni). Zutyuld össze, idd meg . Sót ne rakj bele mert szerintem a mennyezetet is össze .osod akkor.


Alkoholt nem bírja, de azért iszik típusú, koca piásoktól hallottam, hogy ez a keverék jó nekik. Megmarad a zsenge testük.

2023. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Fokhagyma töki. Keress rá, kapsz csomó acetaldehid bontó enzimet vele. Víz, só, cukor, vitaminok persze, hogy jók. De a fő ellenség a lassan bomló acetaldehid.
2023. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!