Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van most valami köhögéssel...

Van most valami köhögéssel járó betegség?

Figyelt kérdés

Tudtok valamit róla?


Elkaptátok esetleg?


nov. 27. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát izé, november vége van, még szép hogy van. Nátha, influenza, környezetemben is újra felbukkant néhány covidos, lehet válogatni. :D
nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Influenza még nemigen van. Az influenza szezonja január végétől március végéig tart, viszont rengeteg egyéb, influenzaszerű megbetegedést okozó vírus van és sok a Covidos is.
nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól mert még nincs tömeges megbetegedés, influenza még van. Képzeld, még nyáron is lehet valaki influenzás! :D
nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sok beteg van, én is benne voltam, tüsszögéssel, náthával kezdődött, utána jött a köhögés ami nehezen múlik, már csökkent, de 3 hete tart.
nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval még egyszer leírom. Influenza még nincs. Van viszont influenzaszerű megbetegedés és Covid. Körzeti nővér vagyok és tesztelünk. Innen merem leírni, amit írtam. Még ha nem teszik, akkor is.
dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Covid nimcs csak a teszt alapján
dec. 1. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Covid nincs, csak teszt alapján. A főnököm 3 éve nem tudta ezt, ezért halt meg Covidban. Szóval a frászt nincs, csak 2000 óta az immunrendszerünk már "megtanult" ellene védekezni, ezért nem több ma már egy influenzánál.
dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!