Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány óránta egészséges vizelet...

Hány óránta egészséges vizeletet üríteni?

Figyelt kérdés

Megfelelő folyadékfogyasztás mellett egy 19 éves egészséges férfinak hány óránta normális vizeletet üríteni?

(Optimális körülmények között)

Válaszokat előre is köszönöm!



dec. 7. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ pl.a paradicson vagy a kávé is vízhajtó hatású. Általában 2-3 óránként gondolom napközben. Éjszaka esetleg 1x.
dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmegyek reggel, miután felkeltem, egyszer dél körül és este néha többször is. Van olyan is, hogy egy nap elmegyek 10x is de van, hogy csak egyszer
dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mit iszok. Ha egész nap teázok akkor sűrűn, ha nem akkor nem olyan sűrűn.
dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 óránként, éjszaka megfelelő vízfogyasztással kb 1szer, de ez tényleg változó. Ha semmit nem iszol nincs mit kiüríteni, de ha óránként egy pohár vizet, akkor nagyon is van.
dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti éjszaka felkeltek vizelni? XD. Sose volt, hogy felebredtem volna rá. Mondjuk ha 70 éves vagy akkor lehetséges, amúgy meg problémás.
dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 csak akkor, ha lefekvés előtt megiszom egy pohár vizet (20 éves vagyok).
dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegnap nem volt elég megkérdezned?
dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Én két pohárral is megiszok, akkor sem kelek fel éjszaka közepén vizelni. Főleg nem egy pohár víztől. Prosztatádat nézesd meg.
dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Ezt nem lehet szabályhoz kötni. Függ a folyadékbevitel mennyiségétől, minőségétől, függ a verejtékezés, vagy beszéd közbeni folyadékvesztés mennyiségétől, a bevitt élelmek folyadék-, illetve sótartalmától, stb.
dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!