Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te meginnád a vizeleted, ha...

Te meginnád a vizeleted, ha tudnád hogy nagyon egészséges?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 08:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, undorodnék tőle.
2014. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is mosnám le magam vele,pedig azt is lehet hallani. Ehhez képest-talán ismeritek Békesi László természetgyógyászt,aki minden fórumon ajánlotta a vizelet ivását,benne való "mosdást"- a mi bőrgyógyászatunkon (ott dolgoztam) kezeltette az ekcémáját :)
2014. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Meginni nem, de nekem a nagymamam javasolta a pikkelyesre kiszaradt, nem gyogyulo, fajo kezem "lepisileset" Gondoltam - egy probat meger - es meggyogyult tole :O Tudnak valamit ezek az oregek!
2014. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, es nem is tudna senki meggyozni, hogy az nagyon egeszseges. Nem veletlenul tavozik a szervezetbol.
2014. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet. De mivel ezt semmi sem támasztja alá, ezért a kérdés pusztán elméleti.
2014. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt tudom, hogy salakanyag, amitől a szervezet megszabadul, ezért távozik. Senki nem tudna meggyőzni az ellenkezőjéről.
2014. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
48%
Én simán meginnám.
2014. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel, hogy mi egészséges és mi nem.
2014. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6: Pontosan így vagyok vele én is.... Egyszer valahol olvastam érvként, hogy a kiürült tápanyagok így visszajuttathatók a szervezetbe... De könyörgöm, ha elsőre nem tudta a szervezetem feldolgozni, akkor másodikra mitől fogja????
2014. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Különös függőségeket nézed? :D de amúgy szerintem nem egészséges. nem véletlen választódik ki a szervezetből. A szervezet nem buta-
2014. máj. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!