Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A covid oltottak illetve az...

A covid oltottak illetve az oltatlanok egy része miért szapulják egymást még mindig az oltásokat illetően?

Figyelt kérdés
dec. 18. 17:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem szapulják.
dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A napokban is elég sok kérdés alatt olvastam itt válaszolakat, ahol eléggé beleálltak egymásba az oltottak és az oltatlanok. Szerintem mindenkinek lelke rajta hogy ki miben hisz, de attól mert valaki beoltatta magát valaki meg nem azért miért kell beszólni a másiknak?
dec. 18. 17:20
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem az oltottak és nem oltottak között van a probléma, hanem a nem oltott ÉS konteós idiótákkal van baj.
dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
26%

Azért még mindig vannak, akik ebben élnek.

Múltkor is csak felhoztam valami álhíres példát, rögtön belém kötött egy láthatóan konteós hajlamú t*roll.

Párszor válaszoltam vissza, majd amikor láttam, hogy reménytelen paranoid eset, le akartam zárni azzal, hogy hagyjuk, majd ő nem hagyta, majd én kifejtettem, hogy ennek semmi értelme, nagyon unalmas már a téma, én pedig nem vagyok kényszeríthető arra, hogy paranoidokkal tök felesleges vitát folytassak.

Nagyon jó ütős választ írtam, 10 perc alatt lett eltüntetve nagyjából.

dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Na ez az, én pl nem vagyok oltott, és egyből úgy érzem úgy állnak hozzám, hogy konteós vagyok.. na szerintem ezekkel az emberekkel van a legnagyobb baj.. még a konteósoknál is rosszabbak.
dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Nem vagyok oltott" ez egy állítás.

Csak nem mindegy, hogy valaki miért nem oltott.

"Nem vagyok oltott", mert félek a háttérhatalomtól, ugyanis nekem biztos értesüléseim vannak (Facebook álhírterjesztő biztosra mondta), hogy nekem ritkítani akarják az emberiségem.

De az nem úgy van, én túljárok a háttérhatalom eszén (legyen az akárki háttérhatalom) és azért se oltatom magam. Be.

Inkább belepusztulok, légszomjtól haldokolva fogok szenvedni a vírusfertőzés miatt, mint Kóbor János.

Mert én akkora menő csákó vagyok, mint Kóbor János.

Kérem törölni gyakori kérdés!

dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6, gondoltam egyértelmű, hogy ha azt írom konteósnak gondolnak akkor nem vagyok az, de ez a szövegkörnyezetből teljesen egyértelmű volt, szóval az ilyen értetlenek miatt tartunk itt.. szerintem az ilyenek a konteósok, mint te, mert az agyadban elindul az abszolút alaptalan feltételezés..
dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

7.

Értelmes válasz az lett volna, hogy írsz valamit, miért nem vagy oltott?

Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki kaphat oltást stb., nem akarom részletezni (unalmas már).

De ne is írj értelmeset semmit, csak kötekedj, máris elárultál magadról ezt-azt.

Ha jól megnézed, én nem rajtad gúnyolódtam, az csak egy példa volt. Miért is vetted magadra? Nem kell válaszolni.

dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3,a hozzád hasonló béna trollokkal van a baj.
dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez a 6 is egy troll.Legalább kiírja a nevét.A többi még ehhez is gyáva.
dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!